top of page

İş Ortaklarımız

EAE Elektroteknik

Türkiye'nin yerli markası olan EAE Elektroteknik bünyesinde uluslararası kabul gören laboratuvarlarda tip testleri yapılıp sertifikalandırılmış modüler yapıda, farklı uygulamalar adapte edilebilecek şekilde geliştirilmiş alçak gerilim kuvvetli akım pano sistemi olan Panelmaster markasının yetkilendirilmiş pano partner firmasıyız.

eae-elektroteknik-logo.png

EATON

EATON markasının lisanslı xEnergy Pano Partneri olan firmamız IEC 61439-1/2 standartlarında alçak gerilim güç dağıtımı ve sabit ve/veya çekmeceli motor kontrol uygulamalarınız için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. xEnergy; çeşitli çıkış üniteleri ve 7100 A’e kadar olan akım taşıma kapasitesi ile ticari ve endüstriyel tesis uygulamaları için mükemmel bir sistem sunmaktadır.

eaton_licensed.png

Fanuc

1955 yılında üretime başlamış olan Fanuc, Dünya'nın 1 numaralı robot üreticisi olarak bilinmektedir. Firmamız Fanuc firmasının yetkili sistem entegratörü olarak hizmet vermektedir.

Fanuc-zone-1.png

Nidec / Control Techniques

Motor ve yol verme sistemlerinde sektörünün öncü firması olan Nidec/Control Techniques firmasının ürünleri ile sanayide en uygun çözümleri sunmakta, sistemlerinizin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

nidec1.png

Phoenix Contact

Firmamız Phoenix Contact firmasının otomasyon alanında yetkili proje ve uygulama firması olarak hizmet vermektedir. 

phoenix1.png
bottom of page